x

Serwis finansowy

piątek, 24 października 2014

Apka do słuchania muzyki z youtube'a

Aplikacja do słuchania muzyki z youtube to FireTube: YouTube Music Player. Główne zalety to możliwość tworzenia list i ekran może być wyłączony, także mamy coś ala darmowy dezeer albo spotify. Apka sciąga sam strumień muzyki więc nie wykorzystujemy tyle z transferu co przy oglądaniu teledysków na youtube.com.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.palmerin.firetube&hl=en

Bezpłatna nawigacja offline Nokia Here

Wymagania programu to Android w wersji 4.1 lub wyższy, Nokia sugeruje też, aby do kompletu dołączyło jeszcze co najmniej 1 GB RAM i ekran o przekątnej 4-6″. Jeśli jednak nie spełniamy tych wymogów i tak może spróbować.  Aplikacja dostępna pod adresem here.com/beta/android.

http://here.com/beta/android/?did=here_beta_android&file=http://d2qw5ca23bep32.cloudfront.net/wp-content/uploads/2014/10/HERE_beta_175.apk&authorize=
 

poniedziałek, 20 października 2014

Darmowa klawiatura na Androida

Bardzo dobrą aplikacją jest SwiftKey. Niedawno stała się całkowicie darmowa. Jedynie część dodatkowych motywów dla klawiatury jest płatnych.


zamiast z mam y


Powodem może być przypadkowe naciśnięcie przez użytkownika skrótu Ctrl+Space, Lewy Alt+Shift bądź Ctrl+Shift. Użycie takich kombinacji klawiszy spowoduje zamianę klawiszy Z i Y miejscami, która widoczna będzie podczas pisania.

Aby usunąć ten skrót przechodzimy Start > Panel Sterowania > Region i Język > Klawiatury i Języki > Zmień klawiatury albo należy nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl + Shift.